Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

StarDance IV …když hvězdy tančí – soutěžící – Veronika Šmiková

27. 10. 2010 | StarDance soutěžící

Veronika Šmiková

tanečnice
výška 168 cm
20 let

Veronika se narodila ve znamení Berana. Její hlavní ambicí ve StarDance je nepodcenit situaci a předvést na parketě co nejlepší výsledek. Tvrdí o sobě, že je trpělivá. Mezi její koníčky patří tenis, plavání, gymnastika, focení, psi a koně. Její životní motto zní: „Život je jako omalovánky. Je jen na člověku, jaké použije barvy.“

Jaké jsou vaše první dojmy z Filipa?

Je sympatický a zábavný, takže jsem za něj opravdu ráda. Už při prvním tréninku jsme se výborně nasmáli.

Jak vypadala vaše první tréninková hodina?

První dvě hodiny jsme trénovali základy waltzu, držení těla a základní waltzový čtvereček. Taky jsem se snažila Filipovi vysvětlit základy rumby.

Co jste řekla Filipovi na prvním tréninku?

Hodně jsem ho chválila, protože se opravdu snažil.

Kde budou jeho slabší a silnější stránky?

Filip o sobě říká, že je tancem nepolíbený, což je vidět. Na to, že nikdy netančil, to ovšem není zas až tak špatné. Myslím, že by mu mohly dělat problém ty rychlejší tance.

Čím vás Filip nejvíce překvapil?

Tím, že je úplně v pohodě. Je uvolněný dává mi energii. Vůbec jsem se před ním nestyděla a nebála jsem se s ním cokoli řešit.

Čeho se ve StarDance nejvíce bojíte?

Nebojím se. Budu se snažit Filipa tanec co nejlépe naučit a doufám, že on bude mít z tance dobrý pocit.

Půjde vám ve StarDance víc o tanec nebo o show?

Myslím, že by to mělo být vyvážené. Diváci by se měli dobře bavit, ale Filip by měl poznat o čem tancování vlastně je. Snad se nám to podaří nějak skloubit.

Kdy jste se poprvé zamilovala do tance?

Mé první setkání s tancem proběhlo snad už v době, když mě máma nosila v bříšku. Tehdy mě hudba uspávala a uklidňovala. Kroutit do jejího rytmu jsem se prý začala ještě dříve, než jsem začala chodit. Nejdříve jsem se začala věnovat gymnastice a od třinácti let latinskému a standardnímu tanci.

Proč se ráda vyjadřujete tancem?

Zbaví mě spolehlivě všech smutků a trápení. I když jsem veselý člověk, mám občas své smutky. Tanec ze mě dokáže vytáhnout všechno negativní. Tanec dokáže znázornit pocity a nálady beze slov a to je na něm úžasné.

Co je podle vás na závodním tanci to nejtěžší?

Asi zvládnout všechno psychicky. Hodnocení není vždycky objektivní. Můžete předvést dvakrát stejný výkon, na jedné soutěži všechny porazíte, na druhé vás mohou úplně potopit.

 

Zdroj: Star-dance.cz


Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
moc ráda se dívám,je to krásně zpříjemnělí večer,je na co koukat,také ráda tancuji,je to přád lepší,než se dívat na samé seriály,z toho už by člověk opravdu zblbnul,jen tak dál,tanec je krásný,prospívá zdraví a je zábavný,škoda jen,že je málo takových tanečních parketů,kde nehraje disco,vzpmínám na živé hudebníky,nádherná hudba,kde jste si zatančili všechny tance,a né jako dneska,mladí stojí na místě,jako když šlapou zelí a připomíná mo to větu,pojď sem a zašlápni vajgla, to se s valčíkem,polkou ,javem, čačou atd nedá srovnat? i když už jsem v důchodu,nezmanená ,že jsem zapšklá babča,zrovna fandím tanci zumba,to se mi líbí,tam se mladí opravdu vyřádí a navíc se dá příjemně a zdravě zhubnout......Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
pekná , mladá a pohyblivá
Obrázek uživatelky
profil
všechny se mi líbily
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Hromada zlaťáků