Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

StarDance IV …když hvězdy tančí – soutěžící – Alexander Hemala

28. 10. 2010 | StarDance soutěžící

Alexander Hemala

moderátor
výška 167 cm
58 let

Alexander se narodil ve znamení Panny. Do StarDance jde podle svých vlastních slov bez ambicí, ale zato s velkou pokorou. Zatím inklinuje prý více ke standardním tancům, protože jsou pomalejší. Za svůj největší životní úspěch považuje dosavadní klidné manželství a své děti. Mezi jeho koníčky patří vnoučata, plavání a procházky se psem. Je propagátorem hesla: „Nečiň druhým to, co nechceš, aby oni činili tobě.“

Jaká byla vaše první reakce, když jste dostal nabídku do StarDance?

Zalapal jsem po dechu. Ani ve snu by mě nenapadlo, že by mě v tomto věku mohli oslovit v souvislosti s tancem. Navíc jsem takové neživé dřevo. Bylo to poněkud šokující.

Jak dlouho jste nabídku zvažoval?

Chvilku jsem přemýšlel. Samozřejmě jsem se poradil se svou dobrou ženou. Třicet let mě přemlouvá, abych s ní šel tančit. Já měl vždycky výmluvu, že na plesy chodím pouze pracovat. Teď když už ji touha tančit pomalu opouští, začnu se učit já. Byla hodně překvapená a dojetím se téměř rozplakala.

Jaké jsou vaše první dojmy z Jitky?

Jitka je skvělá. Je to strašně sympatická mladá dáma a je na mě zatím hodná. Horší je to, že když přicházím na trénink a postavím se na parket, zjišťuji, že z toho předešlého tréninku si nic nepamatuji a začínám od začátku.

Jak vypadala vaše první tréninková hodina?

Vykuleně jsem koukal kolem sebe. Myslel jsem si, že se naučím pár kroků a pak odněkud vykoukne kamera. Bylo to přesně obráceně. Vstoupil jsem na parket zalitý světlem reflektorů a začalo se točit. Připadal jsem si jako medvěd v temném lese.

Co vám Jitka řekla po vašich prvních krocích na parketě?

Útrpně se na mě podívala. V očích se jí to nezračilo, ale prý si myslela, že to bude horší.

Jaké jsou vaše zkušenosti s tancem?

Mám klasické taneční, ale ty jsou hluboko zasuty v paměti a zality mlhou. Pokud si dobře vzpomínám, mnoho jsme toho tehdy neprobrali. Po čtvrté lekci jsme vzali úhybku do restaurace.

Čeho se nejvíce bojíte?

Ještě se sice hrůzou nebudím, ale bojím se, že přijde chvíle, kdy si představím, že na osvětleném parketu stojím se svou partnerkou a oči diváků budou upřeny na nás. Sám jsem zvědav, jak takovou situaci v reálu vydýchám.

Jaký jste žák?

Lehce neohrabaný. Byl jsem šokován už druhou větou, kterou mi Jitka řekla. Prozradila mi, že při tanci se přenáší váha z nohy na nohu. Už tady cítím velké nedostatky. Pohupoval jsem se takhle v metru a pozorovala mě jedna mladá dívka. Musela si myslet, že rozhýbávám totální endoprotézu.

 

Zdroj: Star-dance.cz


Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
musi nekdo ven...ale tanci vsichni hezky
Obrázek uživatelky
profil
taky dobré
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Zlaťáky