Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

StarDance IV …když hvězdy tančí – soutěžící – Veronika Žilková

27. 10. 2010 | StarDance soutěžící

Veronika Žilková

herečka
výška 160 cm
48 let

Veronika se narodila ve znamení Vah. Tanec označuje za koníček, kterému se nikdy nevěnovala. Účastí ve StarDance si prý konečně plní svůj dívčí sen. Je vyznavačkou hesla: „Život není to, co chceš, ale to co vydržíš.“ Za svůj největší životní úspěch považuje svých šest dětí. Její největší ambicí je mít z tance radost a nezranit sebe a svého tanečního partnera.

Jaké jsou vaše první dojmy z Marka?

Skvělé. Jsme podobná krevní skupina. Je přísný a s ničím se moc nepáře a je s ním legrace. Když jsme se poprvé setkali, bála jsem se, že bude zklamaný z toho, že netančí s nějakou mladou kráskou. On sebejistě prohlásil: „To je dobrý. Já se bál, že vyfasuju Halinu Pawlowskou.“

Co vám řekl Marek na vaši první hodině?

Dlouze mě učil krok tance cha-cha. Když jsem poprvé tančila na hudbu, prohlásil: „Učil jsem vás cha-chu. Tenhle tanec se jmenuje jak?“

Tušíte, kde budou vaše silnější a slabší stránky?

Silnější stránkou bude v mém případě příchod na parket a odchod. To vše mezi tím je zatím slabší stránka

Vybavíte si svůj první vjem spojený s tancem?

Ano. V ranném dětství jsem milovala tanec u rádia, když hráli dechovku. Říkala jsem, že právě tohle je ta pravá česká hudba (smích). Celá rodina, která se věnovala vážné hudbě, šílela. Takže mým prvním tancem byla zřejmě polka. Ta se pokud vím ve StarDance ale netančí.

Jak reagovalo vaše okolí, když se dozvědělo, že půjdete do StarDance?

A jéje, maminka si plní sen. Manžel se po prvním týdnu tréninků ptal, jestli ještě někdy přijdu domů. Dodnes nevím, jestli to myslel časově, nebo narážel na způsob mé chůze (smích). Od chvíle, kdy jsme začali trénovat, se vracím domů zmožená bolestí skoro po čtyřech.

Co vás po prvních trénincích nejvíce bolí?

Jsem na bolest zvyklá z divadelních představení. Možná mě bolí nejvíc krk, protože ve standardu ho musím mít vytočený jako husa. Mé kolegyně mají krásné labutí šíje. Mně se to zatím nedaří. Já jsem zatím stále u šíje husí (smích).

Jak vzpomínáte na své taneční?

Byla jsem tam bohužel jen párkrát. Tatínek byl v té době v nemocnici v ohrožení života. Maminka mě posílala do tanečních, abych o ně nepřišla. Já se načesala, nastrojila, ale místo do tanečních jsem chodila za tatínkem do nemocnice. Byla to smutná doba a bezstarostně se tančit nedalo. Tatínek to tehdy naštěstí přežil a já si taneční výuku doplňuji teď.

Čeho se ve StarDance nejvíce bojíte?

Že to Markovi zkazím. Je to mistr republiky. Je šikovný a talentovaný. No a já? No comment.


Zdroj: Star-dance.cz


Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Taky myslím,šlo jí to opravdu moc pěkně ale lidi jí asi nemaj rádi kvůli její svéráznosti a působí nafoukaně.Škoda.Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles