Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

StarDance IV …když hvězdy tančí – soutěžící – Pavel Kříž

27. 10. 2010 | StarDance soutěžící

Pavel Kříž

herec
výška 178 cm
49 let

Pavel se narodil ve znamení Berana. Otevřeně přiznává, že do StarDance jde především proto, že se velice rád učí novým věcem. Mezi jeho koníčky patří příroda, četba, muzika, cestování a poznávání jiných kultur. Na parketě mu prý největší problémy dělá koordinace a vysoké podpatky u latinských bot.

Jaké byly vaše první pocity, když jste dostal nabídku do StarDance?

Že se někdo musel zbláznit (smích). Doteď netuším, jak přišli právě na mne. Nemám žádnou taneční průpravu a nechodil jsem ani do tanečních.

Jak dlouho jste se rozmýšlel?

Asi týden jsem se ptal sám sebe, jestli by mě tahle zkušenost nemohla náhodou něčím obohatit. Má dobrodružnější polovina začala přesvědčovat tu línější polovinu a nakonec zvítězila.

Jaká je Alice učitelka?

Fantastická. Je nevídané, co všechno ve svém věku umí. Je nesmírně skromná a trpělivá. Já jsem v jejím věku takhle trpělivý nebyl. Je na mě vlídná, usmívá se a povzbuzuje mě. To mě motivuje. Myslím, že mi mé snažení maximálně usnadňuje.

Co vám řekla na první tréninkové hodině?

Ujišťovala mě, že se výsledky určitě dostaví. Takže teď pokorně čekám, až to přijde (úsměv). Učíme se zatím pouze kroky prvního tance, takže ještě není co hodnotit. Mám takovou obavu, že až se začneme učit druhý tanec, zapomenu okamžitě ten první (úsměv).

Co vás nejvíce bolí po prvních trénincích?

Po prvních trénincích jsem žádné větší problémy nepociťoval, spíše jsem byl jen trošku unavený. Od čtvrtého tréninku mě začala bolet záda a extrémně mě bolí chodidla.

Čeho se ve StarDance nejvíce bojíte?

Že při přímém přenosu popletu Alici choreografii, půjdu mimo rytmus nebo že upadnu. Ale to jsou strachy, které tady máme, myslím, všichni.

Co vnímáte jako svůj nevětší limit?

Jedním z limitů je určitě můj věk. V padesáti vám nefunguje tělo stejně jako ve třiceti. Psychicky vše zvládám snad v pohodě. Spíše mě štve, že nemám na trénování tolik času, kolik bych potřeboval. Na druhé straně si myslím, že StarDance není o tom, aby všichni předváděli dokonalé taneční výkony.

Těšíte se na pestrobarevné taneční kostýmy?

Netěším, ale myslím si, že diváci se těší na show a kostýmy k ní neodmyslitelně patří. Jestliže bude kostým podtrhovat muziku a choreografii, nebudu mít problém. Horší by bylo, kdyby se v něm nedalo tančit.

 

Zdroj: Star-dance.cz


Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
držím palečky,je to nádhera.....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
určitě má velkou šanci na výhru, je moc šikovnej
Obrázek uživatelky
profil
můj favorit Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Zlaťáky