Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

StarDance IV …když hvězdy tančí – soutěžící – Karolína Majerníková

27. 10. 2010 | StarDance soutěžící

Karolína Majerníková

tanečnice
výška 168 cm
26 let

Karolína se narodila ve znamení Býka. Mezi její koníčky patří hudba, zpěv, divadlo, filmy příroda, hra na klavír a snění. S úsměvem o sobě prohlašuje, že je přísná učitelka. Má ráda humor a proto doufá, že se bude na trénincích a přenosech velice dobře bavit. Je propagátorkou hesla: „Když chceš pohnout světem, pohni nejdříve sám sebou.“

Jaké jsou vaše ambice ve StarDance?

Mou největší ambicí je naučit mého tanečního partnera co nejlépe tancovat. Soutěžně už sice teď netančím, ale tanec přímo miluji, takže sem moc vděčná za tuto příležitost. Když budeme mít z tance radost a ta dobrá energie se přenese i na diváky, budu šťastná. Moc se těším na nové zážitky.

Jaké jsou vaše první dojmy ze Saši?

Výborné. Je na něm vidět, že se skutečně snaží. Jde z něj pozitivní energie. Je to pro něj něco nového, k tanci má ale vynikající dispozice, takže o něj nemám nejmenší strach.

Jaké jsou jeho silné stránky?

Má dobrou koordinaci těla. Sám objevuje, že dovede některé věci, o kterých neměl tušení. Chce to jen čas a poctivý trénink.

Jaký je Saša žák?

Velmi vnímavý. Snaží se mi naslouchat a je velmi poctivý, je vidět, že ho tanec baví. Kdyby se mu náhodou nechtělo, tak bude mít smůlu. Dohlídnu na něj, aby trénoval pořádně. Vždyť se přece říká: „Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.“

Je vám bližší latina nebo standard?

Mám ráda latinu i standard. Latinu možná víc. Je taková živelnější, temperamentnější. Standardní tance jsou zase více o duši. Sašu zatím více vidím v latině. Je to takový španělský typ (úsměv).

Čeho se ve StarDance nejvíce bojíte?

Nerada si připouštím jakékoliv obavy. Vím, že tréninky a přenosy budou náročné fyzicky i psychicky. Tak jen doufám, že vše dobře dopadne a nestane se nám nějaký úraz.

Stalo se vám při tanci nějaké zranění?

Ano, jednou na tréninku se mi nešťastnou náhodou za asistence mého partnera podařilo upadnout na parket zády a zlomit si ruku. Vtipné bylo, že zrovna v tu dobu tam taky trénoval i tanečník, studovaný lékař, který jen konstatoval, že ruka bude asi zlomená a rovnou mně odvezli do nemocnice.

Co považujete za svůj největší taneční úspěch?

Do tance jsem se snažila dát vždycky všechno a nikdy jsem ho nepřestala milovat. Vždy jsem se těšila z každého úspěchu, ať to byla jakákoliv soutěž nebo jen vystoupení. Nikdy ale nezapomenu na ten okamžik, když jsem poprvé ještě jako dítě vyhrála první místo na soutěži. Bylo tam docela hodně párů a měli jsme opravdu velkou konkurenci. O to větší byla moje radost a spokojenost s výkonem.

 

Zdroj: Star-dance.cz


Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Diamanty