Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

StarDance IV …když hvězdy tančí – soutěžící – Filip Sajler

27. 10. 2010 | StarDance soutěžící

Filip Sajler

kuchař a podnikatel
výška 187 cm
31 let

Filip se narodil ve znamení Kozoroha. Mezi jeho koníčky patří rychlá auta, golf, cestování, fotbal a dobré jídlo. Svou učitelku tance se prý snaží ve všem poslouchat. Za svůj největší životní úspěch považuje narození dcery Sophie. Snaží se řídit heslem: „Život není o počtu nadechnutí, ale o chvílích, které vám berou dech.“

Jaká byla vaše první reakce, když jste dostal nabídku do StarDance?

Řekl jsem si, že se asi někdo musel zbláznit. Velmi dlouho jsem nad nabídkou přemýšlel a nakonec jsem ji přijal. Musím se přiznat, že stále nevycházím z údivu. StarDance je pro mě taková „Mission: Impossible“ (smích).

Jaké máte ve StarDance ambice?

Nedávno jsme s Veronikou prohlásili, že chceme vyhrát. Bereme to sportovně. Když hrajete fotbal, taky chcete vyhrát. Když už člověk něco dělá, měl by se snažit dělat to co nejlépe. Uvidíme, jak nakonec dopadneme.

Jaké jsou vaše první dojmy z Veroniky?

Jsem maximálně spokojený. Myslím, že jsme si hned na začátku výborně sedli. Když tak koukám, jak jsou jednotlivé páry namíchané, musím uznat, že to někdo v České televizi hodně umí.

Jak vypadala vaše první tréninková hodina?

Učili jsme se základní kroky k našim prvním dvěma tancům. Abych byl přesnější: Veronika je krásně odtančila, já je velice nesměle odchodil (úsměv).

Co vás po prvních trénincích nejvíce bolelo?

Všichni mě strašili, že mě bude bolet celé tělo a budu maximálně vyčerpaný. S fyzičkou zatím problémy nemám. Mnohem složitější je pro mne zatím ta „estetickorytmická“ součást tance (smích).

Jaké jsou vaše zkušenosti s tancem?

Nikdy jsem se tanci nějak extrémně nevěnoval. Mám za sebou klasické taneční, které mě bohužel příliš nepoznamenaly. Když pominu okamžiky, kdy jsem se výrazně posilněn alkoholem pohyboval do hudby, tak jsem vlastně nikdy regulérně netančil.

Jak vzpomínáte na taneční?

Byla to docela příjemná zábava spojená s přítomností dívek (smích). Taneční stopu na mně určitě nezanechaly. Naivně jsem si myslel, že bych si mohl pamatovat alespoň ten nejjednodušší z tanců: waltz. No a vidíte. Ani ten si nepamatuji.

Inklinujete víc ke standardu nebo k latině?

Tyhle dva pojmy jsem zaslechl teprve nedávno a stále jsou pod mými rozlišovacími schopnostmi (smích). Zatím mám pocit, že mám blíže ke standardu.

Těšíte se na upnuté kostýmy?

Už jsme to probírali s kostýmní výtvarnicí. Bral bych růžovou, tyrkysovou nebo kontrastní žlutou. V těch budu vypadat určitě parádně (smích).

 

Zdroj: Star-dance.cz


Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !