Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

StarDance IV …když hvězdy tančí – soutěžící – Aneta Langerová

27. 10. 2010 | StarDance soutěžící

Aneta Langerová

zpěvačka
výška 164 cm
23 let

Aneta se narodila ve znamení Střelce. Mezi její koníčky patří focení, lyže a četba. Do StarDance si jde splnit svůj životní sen naučit se tančit. Za největší úspěch považuje to, že stojí na vlastních nohou a je samostatná. Její oblíbené motto zní: „Nezapomínej na své přátele a rodinu když stoupáš vzhůru, potkáš je, až půjdeš dolů.“

Jaké jsou vaše ambice ve StarDance?

Užít si tanec se vším všudy. Nerada věnuji čas něčemu, co mě nebaví. Určitě bych se ráda dostala do kola, kde si budu moci zatančit něco rychlejšího z latiny. Na to se těším.

Jaké jsou vaše zkušenosti s tancem?

Téměř nulové. Až se lidé dozvědí, že jsem ve StarDance, budou si myslet, že jsem spadla z višně (smích). Myslím, že mě mají zafixovanou jako naprosté poleno. Myslím, že to je dobrá výchozí pozice. Nikdo ode mě nic nebude očekávat. To je vlastně taky jeden z důvodů proč jsem do StarDance šla.

Co se vám vybaví, když se řekne „taneční“?

Mazurka, u které jsme umírali smíchy. Měla jsem totiž strašně vtipného tanečního partnera, takže jsme se pořád smáli. A taky jsem poprvé někam vyšla v šatech.

Jaký je váš nejsilnější zážitek z tance?

Když jsem odmaturovala, tak jsem si strašně nahlas pustila Lady Karneval od Karla Gotta a tančila jsem celé odpoledne doma. Měla jsem strašně moc energie a nevěděla jsem, jak ji vybít. To byl jeden z mých zásadních tanečních momentů (smích).

Jaké jsou vaše dojmy z Michala?

Velmi dobré. Bála jsem se, že na mě bude moc hodný. Pak jsem měla zase strach, aby na mě nebyl moc přísný. Myslím, že se to velmi pěkně vybalancovalo. Michal už stačil odkoukat, co zvládnu, takže mi nakládá na hrb jen tolik, kolik unesu. Když je hodně napřed, zavolám o pomoc, zastavíme se a on mi vše v klidu vysvětlí. Umí skvěle tančit. Doufám, že mě ze svého umění něco naučí a já mu nebudu příliš velkou překážkou.

Co dělá, když vám něco nejde?

Tiše vrčí (smích).

Co vám při tanci dělá největší problém?

Ruce. Uvolnit je k ladnému pohybu je pro mě zatím opravdu hodně psychicky náročné. Pořád se ještě stydím a mám tendence držet je u těla a být shrbená. Snad se ještě rozevlaju (smích). Ladnost pohybu je hodně o uvolnění a to je pro mě obrovská výzva.

Inklinujete více k latině nebo ke standardu?

Věkem, životním obdobím i vnitřně mám asi blíže k latině. Určitě ale bude těžké odvázat se a pustit emoce ven. Jsem na sebe zvědavá. Teď jsem okusila pár kroků waltzu a musím říct, že ve standardních tancích cítím zase větší jistotu.

 

Zdroj: Star-dance.cz


Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
at se jí daří.
Obrázek uživatelky
profil
taky si myslím, že hodně překvapila, když odhodila maskáče. Moc jí to sluší a věřím, že vydrží dlouhoSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Diamanty